Liczby-Komputery-Życie

Drodzy Biotechnolodzy!

W dniach 18-20 marca w Krakowie odbędzie się, pierwsza studencka Matematyczno-Informatyczno-Biologiczna Konferencja – „Liczby-Komputery-Życie”. Na konferencję zapraszają organizatorzy: Koło Naukowe Studentów Biotechnologii Mygen, Koło Matematyków Studentów UJ oraz Koło Studentów Informatyki UJ.

Głównym celem konferencji jest propagacja wiedzy dotyczącej bioinformatyki oraz modelowania molekularnego. W piątek (18 marca 2011) odbędą się wykłady wprowadzające w świat bioinformatyki dla tych, którzy nie mieli do tej pory zbyt wiele
z nią do czynienia. Natomiast w sobotę i niedzielę (19-20 marca 2011) trwać będzie konferencja właściwa.

Wśród zaproszonych gości znajduje się między innymi prof. Andrzej Koliński z Wydziału Chemii UW, laureat Nagrody Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej w obszarze nauk przyrodniczych i medycznych za opracowanie i zastosowanie w praktyce unikatowych metod przewidywania struktury przestrzennej białek.

Mile widziane są osoby chcące wygłosić referat, przeprowadzić konwersatorium bądź poprowadzić dyskusję. Wszystkich, zainteresowanych wzięciem udziału w konferencji zapraszamy na stronę internetową:

Na stronie znajduje się szereg informacji dotyczących niniejszej konferencji oraz formularz rejestracyjny. Rejestracja jest obowiązkowa i będzie otwarta do 15 marca 2011r. Osoby, które chcą wygłosić wykład/konwersatorium, zorganizować warsztaty/panel dyskusyjny bądź w inny sposób podzielić się swoją wiedzą podczas konferencji proszone są o zarejestrowanie się nie później niż 28 lutego 2011r.

Konferencja jest bezpłatna.