I Szalona Studencka Noc Naukowa

Już 3 marca o godzinie 18.00 w Auli Jana Pawła II oraz w holu Centrum Naukowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbędzie się pierwsza Studencka Noc Naukowa !!!

W programie przewidziane są nie tylko ciekawe wykłady, takie jak:
„Od neuronu do (samo)świadomości”, ale także prezentacje prac studenckich m.in.:

• „Genialna świnia”,
  • „Końskie zdrowie”,
  • „Pić czy nie pić napoje energetyzujące”

oraz sensacyjny film o powodzi we Wrocławiu. Ponadto podsumowana zostanie działalność studenckich kół naukowych. Nie zabraknie innych niespodzianek:

• koncert w wykonaniu zespołu muzycznego „FART”
  • pokaz i nauka salsy
  • „Nocne Spotkanie z Grami Planszowymi”,
  • możliwość uczestniczenia w pokazie służb ratownictwa medycznego.

Dodatkową atrakcją I Szalonej Studenckiej Nocy Naukowej jest loteria w której można wygrać wiele atrakcyjnych nagród :). Do tańca grać będzie prawdziwa orkiestra „DELIRIUM BAND”, a z uwagi na fakt, że 3 marca to tłusty czwartek każdy załapie się na pączki 😀 Biotechnolodzy przybywajcie tłumnie 🙂 Dozobaczenia!!!