Zaproszenie – MIKROBIOT 2011, Łódź 22-23.10.2011

Oto zaproszenie na MIKROBIOT czyli konferencję naukową „Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i  Ochronie Środowiska”, która odbędzie się w październiku b.r w Łodzi.

Organizatorzy konferencji naukowej „Mikrobiologia w Medycynie, Przemyśle i Ochronie Środowiska” mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na drugą edycję spotkania, które odbędzie się w dniach 22-23 października 2011 roku,  w gmachu Wydziału BiOŚ UŁ.  Konferencja adresowana  jest  zarówno do studentów ostatnich lat studiów jak i początkujących badaczy zainteresowanych mikrobiologią, immunologią, biotechnologią, medycyną przedkliniczną i weterynaryjną.

v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} w\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);}

Pierwsza edycja konferencji, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Gościliśmy ponad 200 uczestników reprezentujących większość polskich uczelni o profilu biologicznym i medycznym.
W tym roku liczymy na podobną frekwencję i równie wysoki poziom obrad. Opłata konferencyjna w wysokości 50 zł obejmuje wstęp na obrady, posiłki, udział w przerwach kawowych, materiały zjazdowe oraz udział w imprezie integracyjnej.

Zachęcamy do zgłaszania streszczeń przygotowanych na bazie prac magisterskich, prezentację częściowych wyników prac doktorskich oraz projektów kół naukowych. Konferencja ma na celu wymianę myśli i problemów badawczych oraz nawiązanie kontaktów osobistych między studentami kierunków biologicznych i medycznych reprezentujących Uczelnie Wyższe Polski.

Więcej informacji na temat konferencji  znajdą Państwo na stronie internetowej www.mikrostudent.pl

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

prof. dr hab. Barbara Różalska