Dni Przyrodników 2012

Pracownicy i studenci Uniwersytetu Przyrodniczego, a także mieszkańcy Wrocławia pojawili się w sobotę w ogrodach pałacu w Pawłowicach. Mimo niesprzyjającej aury uczestników spotkania nie opuszczał dobry humor. Dzięki swojej obecności na jarmarku mieli możliwość wyboru bogatej oferty drzewek sadowniczych i ozdobnych, krzewów i traw rabatowych, którą przygotowali uczestniczący w kiermaszach wystawcy. Była okazja do degustacji wyrobów wędliniarskich, przetworów owocowych, miodów, nalewek i soków, a także wypróbowania oleju lnianego tłoczonego w jednym z namiotów. Na kiermaszu książek Wydawnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego można było kupić nowości wydawnicze i uczelniane gadżety reklamowe.