Młody Talent!

21.05.2018 r.
Na uroczystej Gali we Wrocławskiej Operze ogłoszono wyniki tegorocznego konkursu „Młode Talenty”. Nasza Prezes- Kinga Pilarska- zwyciężyła w kategorii „Sukces w działalności społecznej”!
Jak można przeczytać w „Głosie Uczelni”: „Odkąd zaczęła studia łączy wolontariat i chęć pomagania z działalnością na rzecz środowiska studenckiego i akademickiego. Działa w samorządzie studentów, jest starostą swojego roku, przedstawicielką studentów w Wydziałowej Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia, prezeską Studenckiego Koła Naukowego Biotechnologów, z którym promuje uczelnię i naukę podczas takich imprez jak Ogólnopolskie Dni Biotechnologii. Prowadzi zajęcia i warsztaty dla dzieci, pokazując że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Koordynuje akcję Szlachetnej Paczki na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności, na którym zorganizowała też niejedną akcję pomocy potrzebującym – zbierania nakrętek i baterii, funduszy na rzecz akcji „Podaruj Wigilię”, schronisk dla zwierząt i domu dziecka; jest wolontariuszem podczas rejestracji dawców szpiku, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Samorządzie Studentów Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności pełni rolę członka ds. wolontariatu i jakości kształcenia. Za pracę na rzecz społeczności akademickiej w 2017 roku otrzymała, przyznawaną przez rektora  UPWr, statuetkę Sapere aude dla wybitnych studentów.” (źródło: http://www.glos.upwr.edu.pl/aktualnosci/47912/mlode_talenty_2018_sukces_upwr.html)
Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!
(fot. Tomasz Lewandowski, www.konkursmlodetalenty.pl)