Dzienne archiwum: 5 marca 2019

IX Szalona Studencka Noc Naukowa

W czwartek 28 lutego odbyła się IX Szalona Studencka Noc Naukowa. Oczywiście nie mogło zabraknąć na niej przedstawicieli naszego koła. Na stoisku SKN Biotechnologów można było się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o witaminach, a także o Kazimierzu Funku odkrywcu witamin … Czytaj dalej

Wigilia SKN

Przed świętami Bożego Narodzenia spotkaliśmy się na wspólnej wigilii, która wprowadziła nas w magiczny świąteczny klimat.

XVII Dzień Aktywności Studenckiej

6 grudnia w Centrum Dydaktyczno-Naukowym Uniwersytetu Przyrodniczego, odbył się XVII Dzień Akktywności Studenckiej, gdzie zaprezentowało się wiele kół naukowych w tym nasze koło.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Dodaj komentarz

I Ogólnopolska Konferencja „Biotechnologia niejedno ma imię”

W dniach 24-25 listopada odbyła się I Ogólnopolska Konferencja „Biotechnologia nie jedno ma imię”. Na tej bardzo ciekawej konferencji nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego koła. .