Skład koła

SKŁAD KOŁA

Zarząd koła:

Przewodniczący:

Patryk Józefiak (III rok studiów inżynierskich)

Vice-przewodnicząca:

Klaudia Bukowiec (III rok studiów inżynierskich)

Skarbnik:

Kamil Wakar (III rok studiów inżynierskich)

Honorowy członek zarządu:

Kinga Maria Pilarska (I rok studiów doktoranckich)

Mateusz Kropiwnicki (IV rok studiów doktoranckich)

Paweł Korzeniowski (I rok studiów doktoranckich)

Tadeusz Witkowski (II rok studiów doktoranckich)

Katarzyna Kosiorowska (I rok studiów doktoranckich)

 

 

Pozostali członkowie:

  1. Bąk Gabriela (II rok studiów inżynierskich)
  2. Bąk Nikola (IV rok studiów inżynierskich)
  3. Bukowiec Klaudia (II rok studiów inżynierskich)
  4. Celiński Konrad (II rok studiów magisterskich)
  5. Cieśla Karolina (II rok studiów magisterskich)
  6. Danielska Dominika (IV rok studiów inżynierskich)
  7. Drzazga Julita (IV rok studiów inżynierskich)
  8. Drzewiecki Daniel (III rok studiów inżynierskich)
  9. Geisler Karolina (III rok studiów inżynierskich)
  10. Gołoś Monika (II rok studiów magisterskich)
  11. Grzegorczyk Sandra (II rok studiów magisterskich)
  12. Hernik Dawid (IV rok studiów inżynierskich)
  13. Józefiak Patryk (II rok studiów inżynierskich)
  14. Juszczak Katarzyna (III rok studiów inżynierskich)
  15. Kaczanowska Dagmara (IV rok studiów inżynierskich)
  16. Kamiński Paweł (II rok studiów magisterskich)
  17. Kawalec Sylwia (II rok studiów inżynierskich)
  18. Korzeniowski Paweł (II rok studiów magisterskich)
  19. Kovalenko Anastasiia (III rok studiów magisterskich)
  20. Krawiec Marzena (II rok studiów inżynierskich)
  21. Krut Jarosław (I rok studiów inżynierskich)
  22. Kupaj Patryk (III rok studiów inżynierskich)
  23. Ligas Marcin (I rok studiów inżynierskich)
  24. Łamasz Aleksandra (IV rok studiów inżynierskich)
  25. Matuszczyk Marcin (II rok studiów magisterskich)
  26. Mazur Maciej (III rok studiów inżynierskich)
  27. Nascimento Paulina (III rok studiów magisterskich)
  28. Nowaczyk Marta (III rok studiów inżynierskich)
  29. Pietras Patrycja (III rok studiów inżynierskich)
  30. Pietrzykowska Joanna (III rok studiów inżynierskich)
  31. Prażmowska Aleksandra (IV rok studiów inżynierskich)
  32. Prokopska Aleksandra (III rok studiów inżynierskich)
  33. Sala Kinga (IV rok studiów inżynierskich)
  34. Sikocińska Anna (III rok studiów inżynierskich)
  35. Syc Aleksandra (III rok studiów inżynierskich)
  36. Szarpak Emilia (III rok studiów inżynierskich)
  37. Szczepańska Klaudia (II rok studiów magisterskich)
  38. Wakar Kamil (II rok studiów inżynierskich)
  39. Witak Dawid (IV studiów inżynierskich)
  40. Wojewódzka Agnieszka (III rok studiów inżynierskich)
  41. Wolna Anna (IV rok studiów inżynierskich)
  42. Zagała Aleksandra (IV rok studiów inżynierskich)